29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

Powiatowy sztab XXIX Gostyńskiego

Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

(Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Stowarzyszenie „DZIECKO”) zaprasza do wsparcia działań orkiestrowych.

Finał odbędzie się 31 stycznia 2021 r. Gramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Bo to „Finał z głową!”. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków oraz diagnostyką onkologiczną u dzieci i wsparciem dzieci i kobiet ciężarnych osobistymi pompami insulinowymi. To sześć wiodą-
cych programów medycznych, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.
A szpital w Gostyniu już wielokrotnie otrzymywał sprzęt z Fundacji WOŚP!

W naszej szkole od dnia 28 stycznia do 5 lutego będzie wystawiona puszka WOŚP , każdy kto chciałby wesprzeć akcję a z powodów pandemicznych  nie wie w jaki sposób może dokonać wpłaty, zachęcamy przy przestrzeganiu wszelkich środków ostrożności dokonać wpłaty w szkolnym sekretariacie do puszki lub na konto fundacji.

Z gostyńskiego sztabu otrzymaliśmy 5 kubków WOŚP – 2 zostały przekazane do szkoły filialnej w Sułkowicach , tam też trafiła jedna z dwóch otrzymanych puszek. Licytacja kubka zaczyna się od 50zł. Jeśli ktoś jest chętny, aby go nabyć proszę o telefoniczne przekazanie informacji w sekretariacie szkoły.

Konto fundacji:

66 2030 0045 1110 0000 0270 9000 z dopiskiem: darowizna dla WOŚP (można odliczać od podatku) – konto charytatywne Stowarzyszenia „DZIECKO” dedykowane WOŚP.

Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel./faks: 65 572 75 28). Szefem Sztabu jest Mirosław Sobkowiak (PCPR w Gostyniu, mail: [email protected], tel.: 601 071 487), jego zastępcą – Maciej Marcinkowski (ZSZ w Gostyniu), działania finałowe wspiera Tomasz Barton (GOK – Gostyń).

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM , KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB WŁĄCZĄ SIĘ W POMOGANIE , SZCZEGÓLNIE W TYCH „DZIWNYCH”, PANDEMICZNYCH CZASACH. ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA I PAMIĘTAJMY ŚWIAT TO NIE BEZLUDNA WYSPA – CIESZMY SIĘ OBECNOŚCIĄ DRUGIEGO CZŁOWIEKA ?

Pozdrawiam pedagog – M.Stróżyńska